Tábor Syrov 2018

 

"Na následujících řádcích bychom Vám rádi stručně a přehledně podali informace k našemu letošnímu společnému táboru oddílů vlčat a skautů z Lužánek a Fénixů z Bosonoh. Tábor je vyvrcholením celoroční činnosti v našich oddílech. Nejvíce prožitků si totiž naši členové odváží právě z tábora. Aby vše klapalo, jak má, vedoucí věnují přípravě táborů spoustu svého volného času. Čtěte tedy, prosím, následující řádky pozorně."

 

Pokud hledáte informace o táboře skautek, světlušek z Lužánek či Awen z Popůvek, přejděte na stránku věnující se jejich táboru.

 

Rituál s palačinkamiTvorba kostýmůKostýmy celotáborové hry

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Následující řádky zachycují pouze ty nejdůležitější informace. Podrobnější informace jsou zachyceny v dokumentu "Pokyny k táboru Syrov 2018".

 

Informační schůzka pro rodiče

Pro všechny rodiče pořádáme krátké setkání, kde tábor představíme i osobně a rádi zároveň odpovíme na otázky. Zároveň zde bude možnost vyplnit přihlášku a aktualizovat informace o zdravotním stavu. Schůzka se bude konat ve čtvrtek 8. března po schůzce vlčat ve Svojsíkově srubu v Lužánkách a také ve středu 14. března po schůzce Fénixů v Orlovně v Bosonohách.

 

Dokumenty

 - Pokyny k táboru Syrov 2018 - veškeré důležité informace k táboru

 - Přihláška na tábor + bezinfekčnost (2 v 1)

 - Zdravotní způsobilost (aktualizovaná platnost 24 měsíců)

 - Střediskový zdravotní dotazník - máte-li vyplněn z minulých let, stačí jej aktualizovat, uchovávají jej vedoucí

 - Doporučená výstroj a výzbroj

 - NOVÉ!Poslední pokyny

 

Důležité termíny

 - do 15. 4. 2018 odevzdání závazné přihlášky na tábor,

 - do 15. 5. 2018 odevzdání zdravotní dokumentace - zdravotní dotazník, kopie kartičky pojišťovny, kopie očkovacího průkazu, posudek o zdravotní způsobilosti dítěte od lékaře (vše kromě bezinfekčnosti),

 - do 15. 5. 2018 uhrazení táborového poplatku, na bankovní účet 2300101486/2010, variabilní symbol - datum narození dítěte ve tvaru DDMMRRRR,

 - nabízíme možnost předat věci k hromadnému odvozu navíc ve čtvrtek 28. 6. ve večerních hodinách (cca 18 -19). Předcházející domluva nutná - Stur (kontakt níže),

 - 29. 6. 2018 (13-15 hodin) nakládání osobních věcí - na Náměstí republiky 4. Ač se snažíme manipulovat s věcmi co nejopatrněji, počasí nezabráníme a proto, prosím, věci nepromohavě zabalte,

 - v den příjezdu na tábor odevzdání potvrzení o bezinfekčnosti (s datem příjezdu dítěte na tábor).

 

Akce spojené s táborem

Příprava vybavení v Husovicích

Účast skautů, termín dle domluvy (květen/červen). Operativní domluva a příprava vybavení v našem skladu na Náměstí Republiky.

Stavba a vybavování tábora

 

Tyčovina 22.-24. 6. 2018

Účast vedení a dobrovolníků z řad skautů. Doprava osobními automobily. Na akci předpřipravujeme tábořiště.

 

Nakládání Husovic + stavěcí četa 29. 6. - 1. 7. 2018

Účast skautů, starších Fénixů, vedení a dobrovolníků z řad příznivců a rodičů. Náplní je převezení táborového a osobního vybavení a následná stavba tábora a veškerého zařízení.

Nakládání započne v pátek 29. června v ?? hodin (Náměstí republiky 4) a bude probíhat do cca ?? (upřesníme). V tomto čase je možné doručit osobní vybavení a také nám pomoci s naložením dodávky. S dodávkou odjíždí první skupina na tábor. U zbytku skautů a starších Fénixů se předpokládá jejich příjezd v sobotu 30. 6. do 12 hodin (skauti a starší Fénix se spolupodílí na stavbě tábora). Na stavěcí četu (víkend 30. 6.-1. 7.) zveme dobrovolníky z řad rodičů, kteří nám jsou ochotni pomoci se stavbou tábora. Pokud se plánujete zúčastnit, dejte vědět svému vedoucímu, ať s Vámi počítáme. Pokud mátek dispozici akuvrtačku, vezměte ji, prosím, s sebou. Děkujeme!

 

Hromadný odjezd

Hromadný odjezd na tábor bude konán dle zájmu ročičů v pondělí 2. 7. v ranních hodinách (vlčata). Odjezd oddílů Fénix a skauti bude organizován na základě domluvy v oddílech. Pokud plánuje jet individuálně, termín pro příjezd na tábořiště je v pondělí/sobotu do 13 hodin.

 

Dobourání tábořiště, úklid a uskladnění vybavení v Husovicích 21. 7. 2018

Tábor končí jeho kompletním uklizením a uskladněním vybavení ve skladu v Husovicích. Tamtéž budou dovezeny i hromadně odvážené osobní věci (odpolední hodiny). Děti je možno si odvézt z tábora i individuálně (po oficiálním zakončení). Zároveň budeme rádi za pomoc s odvozem účastníků (hromadná přeprava je logisticky náročná) a uskladněním vybavení v Husovicích.

 

Kontaktní adresa a umístění

Konkrétní místo tábora (Mapy.cz)

Adresa:

Skautský tábor střediska Hiawatha z Brna

pošta Senožaty, 394 56

 

Kontakty na vedoucí

Jakub Smejkal - Stur

Tel: 603 207 217

Jan Král - Regi (zástupce)

Tel: 774 556 187

Stejně tak lze využít kontaktů na oddílové vedoucí (dokument "Pokyny k táboru Syrov").

 

Ač se snažíme být k dispozici co v největší možné míře, je možné, že se nás nepodaří zastihnout. V takovém případě budeme v nejbližší možné příležitosti volat zpět.

 

Internetový bazar

Spustili jsme střediskový internetový bazar, který můžete využívat na výměnu starších věcí mezi sebou - třeba právě těch, které se budou hodit na tábor. Můžete tak někomu třeba předat kroj, ze kterého už vaše dítko vyrostlo, nebo naopak levně sehnat starší baťoh, pokud nechcete kupovat nový z obchodu.

Hiawatha bazar - zde najdete přímo bazar

V případě jakýchkoliv dotazů se nebojte obrátit na e-mail honza.kral2@gmail.com.

© 2012 Junák – český skaut,
středisko Hiawatha Brno, z. s.
» Stránky organizace Junák

tvorba webu & grafiky
» Ondřej Daněk

» Stránky oddílu skautů
» Stránky oddílu skautek Carcharias
» Stránky oddílu vlčat
» Stránky oddílu světlušek Píďalky
» Stránky smíšeného oddílu Fénix
» Stránky roverského kmene Hurikán

» Stránky příměstských táborů Brno
» Stránky základny Supa Bělohlava Strážná
» Středisková fotogalerie
» Stránky VZSSST

» Informační systém HIAWATCH